Saur Polska na Targach WOD-KAN w Bydgoszczy

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów WOD-KAN w Bydgoszczy, które odbędą się w dniach 16-18 maja.

Bydgoskie Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji to jedna z najważniejszych wystaw produktów i technologii branży wodociągowo- kanalizacyjnej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli tego sektora. Nad tą, XXV już edycją targów patronat honorowy objął Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Mariusz Gajda oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Na stoisku Saur Polska- numer 137, spotkać będzie można specjalistów zajmujących się wdrażaniem systemów i narzędzi GIS, zarządzaniem majątkiem sieciowym, tworzeniem modeli hydraulicznych sieci wodociągowo- kanalizacyjnych. Będzie można na żywo zobaczyć, jak pracuje taki model hydrauliczny dla sieci wod-kan. Będzie można porozmawiać o możliwościach świadczenia komplementarnych rozwiązań GIS dla wodociągów: digitalizacji, inwentaryzacji majątku sieciowego, przygotowaniu koncepcji oraz Master Planu.

Dodatkowo zaprezentowane będą możliwości innowacyjnej aplikacji cartajour KIS, której Saur Polska jest dystrybutorem. Aplikacja dedykowana jest jednostkom samorządu terytorialnego administrujących infrastrukturą sieciową. KIS poprzez swoją bogatą funkcjonalność pozwala na gospodarowanie różnego rodzaju danymi związanymi z majątkiem sieciowym a także danymi operacyjnymi bez konieczności zakupu kosztownych licencji.

 

Po więcej informacji o targach zapraszamy na stronę: http://www.targi-wod-kan.pl/pl/

 

Adres:

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

ul. Gdańska 187  85-674 Bydgoszcz

Godziny i daty otwarcia Targów WOD-KAN:

16-17 maja 2017:    10.00 – 17.00

18 maja 2017:         10.00 – 15.00